Stavební chémie, prumyslové podlahy
 

Tel: 26603 5150
email: chemex@chemex.cz

 


Izolace proti vlhkosti revolučním systémem Dryzone!

Chcete se zbavit vlhkosti v stěnách? Máte vlhké zdivo? Stoupá vám vlhkost do bytu? Zbavte se vlhkosti pomocí našeho nejmodernějšího revolučního systému Dryzone!!! Čtěte níže!


→ Izolace proti vlhkosti

Izolace proti vlhkosti je dnes nezbytnou součástí a firma Chemex je významným dodavatelem těchto materiálů proti vlhkosti a to především se svým systémem polyuretanové injektáže, která je využívána např. v pražském metru proti průsakům vody, nebo s výrobkem Dryzone, který se běžně používá, jako dodatečná izolace proti vzlínající vlhkosti v bytové i průmyslové výstavbě.

Dryzone je nový revoluční materiál, který dostane vlhkost ve stěnách pod kontrolu. Ve formě vodu odpuzujícího krému je zaváděn do maltových spár do předem vyvrtaných otvorů. Dryzone využije vlhkosti ve stěně, spojí se s ní a rozptýlí se. Pak vytvoří pro vzlínající vlhkost nepropustnou bariéru. Jeho obrovskou výhodou je jednoduchost aplikace, zdravotní nezávadnost a zároveň spolehlivost.

Více se můžete dozvědět na: www.dryzone.cz

Ceny:

907 Kč/salám 600 ml bez DPH - MNOŽSTEVNÍ SLEVY JIŽ OD 5 ks

 

→ PU injektáž CHEMEX

Tento materiál byl vyvinut pro potřeby izolací vlhkosti pražského metra. Polyuretanová injektáž je vpravena do předem vyvrtaných otvorů pomocí nízkotlakého zařízení. Po té dojde k její expanzi a vytlačení vody ze stěny. Tyto práce provádějí odborné firmy, které vám umíme zabezpečit.

Ceny:

396,67 Kč/kg bez DPH (10 kg)

 

Kontaktuje nás!

Stavíte, renovujete či přestavujete a máte otázky k nějakému sortimentu, který nabízíme? Neváhejte a kontaktujte nás, zodpovíme Vám všechny otázky a poradíme vhodné výrobky, které pomůžou vyřešit váš problém. Pište formulářem níže, nebo klidně volejte na č. 605 254 629.