Stavební chémie, prumyslové podlahy
 

Tel: 26603 5150
email: chemex@chemex.cz

 


Podlahářské produkty - vše pro vaši podlahu !!

Vyrovnejte si podlahu samonivelačními vyrovnávacími hmotami, nebo dobře přilepte podlahovou krytinu našimi lepidly. Nalakujte své parkety do nového lesku parketovými laky z naší široké nabídky! Neváhejte, čekáme na vás...


→ Thomsit DX

Samonivelační vyrovnávací hmota.Pro tloušťku vrstvy 0,5 - 10 mm v jedné pracovní operaci. Samovolně se roztékající podlahová vyrovnávací hmota (s nízkým vnitřním pnutím), která nevyvolává napětí a umožňuje rychlé uložení podlahových krytin, je určená na vyrovnání potěrů, včetně litých asfaltů a betonových podlah, v tloušťce vrstvy 0,5 – 10 mm v jedné pracovní operaci a na vytvoření podkladů v suchém prostředí v interiéru. Je vhodná i pro použití kolečkových židlí a podlahové vytápění. Vysoká pevnost.

 

→ Český prén E 55

Chloroprenové, rozpouštědlové kontaktní lepidlo s vysokou pevností spoje na lepení podlahových lišt, používá se obecně na lepení materiálů savých na nesavé. Rychlé zasychání. Snížený obsah aromátů.

 

Kontaktuje nás!

Stavíte, renovujete či přestavujete a máte otázky k nějakému sortimentu, který nabízíme? Neváhejte a kontaktujte nás, zodpovíme Vám všechny otázky a poradíme vhodné výrobky, které pomůžou vyřešit váš problém. Pište formulářem níže, nebo klidně volejte na č. 605 254 629.