Stavební chémie, prumyslové podlahy
 

Tel: 26603 5150
email: chemex@chemex.cz

 


Průmyslové podlahy pro velké projekty (sklady, továrny) i malé domácí garáže.

Chcete si vylepšit svou podlahu ve vaši oblíbené garáži, nebo chcete naopak do vaší továrny či skladu přímo profesionální průmyslovou podlahu? Neváhejte a kontaktujte nás! Projděte si naše produkty níže a společně vybereme to nejlepší možné řešení pro vaše potřeby. Jen nás kontaktujte.


→ Epoxidové podlahové systémy

Epoxidové podlahové systémy vynikají výbornou odolností vůči oděru, dobrou chemickou odolností a jednoduchou údržbou. Zabraňují mechanické degradaci betonových pokladů, zároveň jsou nepropustné pro ropné produkty, minerální oleje, posypové sole a pod. Nezanedbatelná je i jejich estetická hodnota, kdy je k dispozici různá barevná škála, nebo se používají v kombinaci s barevnými chipsy a písky.

        Myslíme i na životní prostředí. Dodávané pryskyřice jsou od Spolchemie - prvního světového  výrobce tzv. zelených pryskyřic .       

1. Nátěrové systémy →

Všude tam, kde potřebujete vytvořit bezprašnou povrchovou úpravu betonu, jsou ideální epoxidové nátěrové systémy. Jsou vhodné do hal, garáží, některé druhy mají i atest pro použití v potravinářských provozech.

  • ekonomická varianta odolných podlahových povrchů
  • použití pro garáže, dílny a další prostory s menším mechanickým namáháním

2. Lité a stěrkové systémy  

Z materiálu Epostyl v různých provedeních vám zhotovíme i dekorativní lité podlahy, nebo v antistatické úpravě.

  • vysoce mechanicky a částečně chemicky odolné povrchy
  • použití pro vysoce frekventované garáže, výrobní podniky, skladovací haly apod.

3. Epoxidové pryskyřice

Vynikají vysokou mechanickou a chemickou odolností, jsou vhodné pro vysokopevnostní průmyslové podlahy, využívají se v dopravních stavbách pro podlévání mostních ložisek, nebo vytváření tzv. pečetících vrstev.

  • ucelená řada epoxidových pryskyřic pro různé použití ve stavebnictví a průmyslu např. pro penetrace, plastbetony, laminace, lepení, podlévání mostních konstrukcí apod.

4. Systémové skladby

Podle potřeb, možností a přání poradíme a dodáme nejoptimálnější řešení.

  • možné návrhy materiálových skladeb pro různé prostory - garáže, dílny, sklady apod. orientační cenová a materiálová náročnost.

Dokumenty k stáhnutí:

 

Kontaktuje nás!

Stavíte, renovujete či přestavujete a máte otázky k nějakému sortimentu, který nabízíme? Neváhejte a kontaktujte nás, zodpovíme Vám všechny otázky a poradíme vhodné výrobky, které pomůžou vyřešit váš problém. Pište formulářem níže, nebo klidně volejte na č. 605 254 629